Here you can change website language:

Autor Wątek: Co się dzieje z tym otsem  (Przeczytany 6544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:00:49 »
Jedyna rozrywka na otsie od xlogu sztywno to było wbijanie rsow, które później zabroniłes wbijać randomom, a później dodałeś hunting areny i już nawet oponentom się nie dało wbijać bo katowali areny

Myślisz jakbyś zapytał kogoś z starych graczy od nas typu kimbok ramzer Huszcza divine to by Ci powiedzieli ze przestali grać bo ich oponenci zajechali czy dlatego ze się nic nie działo? xD
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2022, 23:03:05 wysłana przez Alkoholik »


 

Har na sell

Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:07:15 »
Za te wasze selanie harów i robienia mroza w chuja nie powinniście mieć prawa glosu co dodać co nie . Proste
 
Osoby które lubią ten post: Omen Xd Here, SLonik

Har na sell

Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:16:56 »
Kurwo jedna z drugą już nie płaczcie będą expy bez utraty lvli to się wyexpicie japierdole
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:21:24 »
Według mnie expy bez utraty expa to i tak no point bo musiałbyś tych expow w chuj zrobić a jak nie to każdy postawi po kilka mc i będzie się wbijało 50/h.

Jak dla mnie na ten moment jedyne i najlepsze rozwiązanie to PVP OFF i zwiększenie i dodanie expow na jakiś czas i liczenie na to ze wbije ktos ogarnięty i zorganizuje to w taki sposób ze po usunięciu PVP OFF będzie jakiś inny team albo nawet kilka i gra toczy się dalej, bo obecnie nikt nie zrobi ani żaden nowy team nie wbije bo wbicie 5 reborna to przecież jest z 6 miesięcy i w chuj pp.

Bo widziałem ze jak był status randoma to sie integrowali robiac razem jakieś questy upki itp a przy okazji sobie expiac.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2022, 23:22:58 wysłana przez Alkoholik »


 

Har na sell

Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:33:33 »
Zrob pvp to reszta grajkow wyjdzie z otsa więc nie wiem czy to takie dobre rozwiazanie
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:37:31 »
Zrob pvp to reszta grajkow wyjdzie z otsa więc nie wiem czy to takie dobre rozwiazanie

A to ktoś tu gra pod pvp jeszcze ? xD chyba ze pvp to dla ciebie wybijanie botów o 3 w nocy


 

Omen Xd Here

Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:38:26 »
Zrob pvp to reszta grajkow wyjdzie z otsa więc nie wiem czy to takie dobre rozwiazanie

Jak i tak nas jest już 5 radomy by nam najebały ale ciężko się zebrać>!
 

Har na sell

Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:39:10 »
Na jakim otsie w 2k22 jest non pvp chyba tylko na rexi będzie więc utkaj pizde i wracaj tam skąd się przypaletales
 

totalnie ktoś

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:39:52 »
Non-pvp zabije ten serwer totalnie. Nie ma sensu grać w grę gdzie nie ma żadnego ryzyka, walki o nic są nic nie warte. Na serwerach non pvp grają ludzie gdzie nie szukają żadnej adrenaliny i jest to nisza graczy.
Według mnie (myśląc na szybko) wartą uwagi zmianą, jest zabronienie możliwości wylogowania postaci na płatnych. Ktoś chce wpaść, bardzo proszę, ale niech ponownie zapłaci RC.
Co do balansu i mechaniki postaci uważam, że jest ok. Przewaga jest jedynie rebornów, nic więcej, więc według mnie kwestia zwerbowania ludzi na ots'a
 

Har na sell

Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:40:52 »
Non-pvp zabije ten serwer totalnie. Nie ma sensu grać w grę gdzie nie ma żadnego ryzyka, walki o nic są nic nie warte. Na serwerach non pvp grają ludzie gdzie nie szukają żadnej adrenaliny i jest to nisza graczy.
Według mnie (myśląc na szybko) wartą uwagi zmianą, jest zabronienie możliwości wylogowania postaci na płatnych. Ktoś chce wpaść, bardzo proszę, ale niech ponownie zapłaci RC.
Co do balansu i mechaniki postaci uważam, że jest ok. Przewaga jest jedynie rebornów, nic więcej, więc według mnie kwestia zwerbowania ludzi na ots'a

No ta ale wytłumacz to temu cymbalowi alkoholikowi bo on tego nie rozumie ide spać bezkarnie naura
 

Omen Xd Here

Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:42:25 »
Zrob pvp to reszta grajkow wyjdzie z otsa więc nie wiem czy to takie dobre rozwiazanie

A to ktoś tu gra pod pvp jeszcze ? xD chyba ze pvp to dla ciebie wybijanie botów o 3 w nocy

Nawet o 3 w nocy nie można cię zabić to utkaj cipe bo gadasz najwięcej propozycje napierdalasz a i tak nie będziesz grał zbieraj oberków itd i graj a nie płacz  ze radomy expić  nie mogą bądź ich zbawicielem 
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:50:10 »
Jak zwykle najwiecej do powiedzenia maja największe pierdolone randomy których ambicja życiowa jest wbicie 5 reborna na Rexii, a dobrze wiecie jakby inny team był jak by to się dla Was skończyło dlatego moje propozycje Wam nie na rękę, gdzie byliście jeden z drugim klauny jak tutaj były normalne walki, pewnie zebraliście u Mroza na fp o t-ringa. Nie macie żadnych sensownych argumentów a pierdolicie, wystarczy na Was 25, 10 ogarniętych osób żebyście nie expili 24/7 ale zrozumcie to ze nikt tutaj nie wbije, bo każdy wie ze jesteście cipami i tydzień się was pognoi i będziecie czekać w pz i na huntingach aż sami xloga z nudów wyjebiemy co historia już pokazywała kilka razy


 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, ktototensamgold, Krzychu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Czerwiec 2022, 23:55:57 »
Wy naprawdę jesteście tacy glupi czy tylko takich udajecie ze nie widzicie ze ludzie którzy grają pod pvp od dawna tutaj nie grają bo nic się nie działo, nawet omen nie gra zrozumcie ze nie każdy ma takie ambicje jak wy żeby wbijać kolejne reborny i robić questy bo nie na tym polega tibia i to nudzi


 

Har na sell

Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Czerwiec 2022, 00:01:50 »
Dobra zróbcie non pvp i się jebajcie w dupe z nudów precle pierdolone razem z tym alkoholikiem spedalona kurwą sprostowanie jest takie że placzecie że was zajeżdżamy i siedzicie 24h na dobę w dp wystarczy że jedna osoba was zajezdza a wy już wielki placz o to kurwy niedolezne czemu nic nie zrobicie zbierz tego alkoholika jednego z drugim i coś róbcie a nie płacze all time bite skunksy
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2022, 00:04:13 wysłana przez Har na sell »
 
Osoby które lubią ten post: SLonik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Co się dzieje z tym otsem
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Czerwiec 2022, 00:07:06 »
Dobra zróbcie non pvp i się jebajcie w dupe z nudów precle pierdolone razem z tym alkoholikiem spedalona kurwą sprostowanie jest takie że placzecie że was zajeżdżamy i siedzicie 24h na dobę w dp wystarczy że jedna osoba was zajezdza a wy już wielki placz o to kurwy niedolezne czemu nic nie zrobicie zbierz tego alkoholika jednego z drugim i coś róbcie a nie płacze all time bite skunksy

Za głupi jesteś żeby to zrozumieć, mozemy pozbierać ludzi i was zajeżdżać, co nie jest problemem żeby w dzień zebrać 20 ludzi ale zrozum to jebana niedojdo ze nie ma to sensu bo ludzie co zostali na otsie są takiego typu graczami ze możesz ich zajeżdżać a oni pójdą na areny i będą czekać aż się znudzi zabijanie ich, a nikt nie będzie siedział 15h dziennie żeby ujebac jakiegoś takiego cwela jak ty na expie, tylko chcą normalnie wyjść na warzone i sie pobić czaisz to jebany przygłupie? Czy ci to drukowanymi wypisać żeby twoj malutki móżdżek przyjął to do siebie
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2022, 00:09:03 wysłana przez Alkoholik »