Here you can change website language:

Autor Wątek: Supporty  (Przeczytany 6225 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Supporty
« dnia: 03 Lipiec 2022, 18:29:29 »
@Mrozu powinienes dla osób które maja supporty dać jednorazowa możliwość zmiany profesji, albo przywrócić te supporty jak było.

Załóżmy ze ja wyjebalem 600-800k pp ( co w przeliczeniu na pln na Twojej stronie to 10 000zl) na 3 x 3-4 reb supporty a Ty sobie tak o robisz bezużyteczna to postać i masz w nas wyjebane

To ze ty nie przetestowałes tej profesji na początku to powinno być twoim problemem a nie ludzie poświęcili swój czas, pieniądze, punkty i masz to gdzieś


 

Mrozu

Odp: Supporty
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2022, 18:49:05 »
Tyle, że ja na początku jak wychodziła ta profa to zaznaczałem, że to profka dla noobków, a nie dla gildii i że będzie słaba  ???
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec 2022, 18:55:20 »
Tyle, że ja na początku jak wychodziła ta profa to zaznaczałem, że to profka dla noobków, a nie dla gildii i że będzie słaba  ???

No tak ale nigdzie nie zaznaczyłeś ze w przyszłości zjebiesz ja jeszcze bardziej i żeby nie expic jej czy nie kupowac

Do pvp była i jest bezużyteczna to prawda ale nikt nie spodziewał się ze coś pousuwasz
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2022, 18:56:56 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2022, 21:10:01 »
Nie mówiąc już o wykonalności questow, wbijasz 4-5 reborn który jest fajny jak masz spelle gobleta i plecak którego i tak nie zrobisz

Albo głupi przykład lost helmet od 1 reba w last roomie 4 cyce na wave, wastujesz dc/ec licząc na farta ze dobiegniesz do skrzynki odebrać, a jak dwie osoby odbiorą i stanie cyc przed skrzynka to po quescie


 

Omen

Odp: Supporty
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lipiec 2022, 00:53:35 »
Pierw walczyles o to zeby zjebal supporty, a teraz walczysz zeby je naprawil, bo wydales ppki - bezcenne.
Jezeli chodzi juz o te supporty to akurat ma racje, zjebales ostro te supporty, kazdy Ci to pisze od x czasu i nie rozumiem dlaczego tego jeszcze nie przyjales do wiadomosci. Teraz te 4 reby suppy stoja w depo, bo sa bezuzyteczne takze wolalbym cos zrobic z ta postacia wiecej niz podpieranie scian jak alko na gimnazjalnej dyskotece. Szczerze to jeszcze za czasow randoma jak byly supporty w stanie uzywalnosci to chcialo sie wejsc na ta godzine zeby zrobic upke, jakis petow sie spod depo nawet na questy bralo, a teraz jakbys byl taki mily i udostepnil ostatni odbior skrzynki na upce, boosterze, goblecie? Malo juz tu gram i jak wprowadziles update to niczym tak na prawde nie zacheciles do spedzania tu wiecej czasu i pewnie nie tylko ja odnioslem takie wrazenie. Questy na tym otsie powinny byc przyjemnoscia, a rozumiejac twoje ruchy mrozek te questy maja byc jak achievement zeby se potem do cv wpisac ze robil ktos questa 5h na blessing deeda. Malo tego teraz NPC ukryty, wskazowki no srednie nie oszukujmy sie, kazdy czeka az dasz jakies normalne, bo ludzie poszukaja chwile i sie nie chce wala poczekac, do tego trzeba niby wiedziec jak z nim rozmawiac.

To troche wszystko w chujowa strone idzie dlatego nie przyciaga ludzi ale moge sie nie znac.
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Vallention, GrubasQ, SiR mOST, Alkoholik, xoordis

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lipiec 2022, 07:01:56 »
Pierw walczyles o to zeby zjebal supporty, a teraz walczysz zeby je naprawil, bo wydales ppki - bezcenne.
Jezeli chodzi juz o te supporty to akurat ma racje, zjebales ostro te supporty, kazdy Ci to pisze od x czasu i nie rozumiem dlaczego tego jeszcze nie przyjales do wiadomosci. Teraz te 4 reby suppy stoja w depo, bo sa bezuzyteczne takze wolalbym cos zrobic z ta postacia wiecej niz podpieranie scian jak alko na gimnazjalnej dyskotece. Szczerze to jeszcze za czasow randoma jak byly supporty w stanie uzywalnosci to chcialo sie wejsc na ta godzine zeby zrobic upke, jakis petow sie spod depo nawet na questy bralo, a teraz jakbys byl taki mily i udostepnil ostatni odbior skrzynki na upce, boosterze, goblecie? Malo juz tu gram i jak wprowadziles update to niczym tak na prawde nie zacheciles do spedzania tu wiecej czasu i pewnie nie tylko ja odnioslem takie wrazenie. Questy na tym otsie powinny byc przyjemnoscia, a rozumiejac twoje ruchy mrozek te questy maja byc jak achievement zeby se potem do cv wpisac ze robil ktos questa 5h na blessing deeda. Malo tego teraz NPC ukryty, wskazowki no srednie nie oszukujmy sie, kazdy czeka az dasz jakies normalne, bo ludzie poszukaja chwile i sie nie chce wala poczekac, do tego trzeba niby wiedziec jak z nim rozmawiac.

To troche wszystko w chujowa strone idzie dlatego nie przyciaga ludzi ale moge sie nie znac.

Nie byłbyś sobie jakbyś nie wyjebal jakiegoś farmazona w każdym poście xD nigdy nie walczyłem o to żeby support wyglądał tak jak wyglada może dlatego ze miałem 5 supportów idioto xD

No ale mądrze napisane jak na Ciebie

Ale nie chce mi się z Tobą dyskutować bo przez to ze próbujesz mi coś w każdym temacie udowodnić zaspamowujac 3 stronami postów a na koniec i tak Cię wyjaśniam argumentami Mrozu tego nie czyta, także ostatni post do Ciebie
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2022, 07:04:28 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: Supporty
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Lipiec 2022, 16:27:51 »
Prawdą jest, że dopóki sam nie miałeś supportów alkoholik to chciałeś żeby je nerfić  :D

Ehh, nie wiem co zrobię z tą exurą, ale na pewno nie wróci do takiego mocnego stanu jak była przed nerfem, liczę na propozycje.
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Harfik

GrubasQ

Odp: Supporty
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Lipiec 2022, 16:30:12 »
Prawdą jest, że dopóki sam nie miałeś supportów alkoholik to chciałeś żeby je nerfić  :D

Ehh, nie wiem co zrobię z tą exurą, ale na pewno nie wróci do takiego mocnego stanu jak była przed nerfem, liczę na propozycje.

Napewno musisz usunac ten Exaused co jest teraz, i dac jak bylo przed, jedyne rozwiazanie to zmniejszyc sile leczenia o 5-10%?

@Mrozu

A i jeszcze jedno co zmniejszyles hp/dmg potworkow typu Bestia/cyc, ale tez zmniejszyles dmg profesji, wiec jaki tu jest wgl tego sens ?? przed aktualizacja biles je szybciej niz teraz, a po aktualizacji wrocilo to co bylo przed. Serio pomyslane wszystko.
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2022, 17:21:27 wysłana przez GrubasQ »
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Vallention, SiR mOST, Omen, Harfik

Har na sell

Odp: Supporty
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Lipiec 2022, 17:25:53 »
XD cały mrozu najpierw coś gitowego robi a potem to nerfi ze wogule już sie nic nie opłaca xd
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: Supporty
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Lipiec 2022, 17:33:07 »
Prawdą jest, że dopóki sam nie miałeś supportów alkoholik to chciałeś żeby je nerfić  :D

Ehh, nie wiem co zrobię z tą exurą, ale na pewno nie wróci do takiego mocnego stanu jak była przed nerfem, liczę na propozycje.

@Alkoholik halo farmazonie oddychasz?
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, GrubasQ

GrubasQ

Odp: Supporty
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Lipiec 2022, 17:40:26 »
@Mrozu dlatego to jest przestroga dla ciebie żeby nie słuchać farmazonow, a jak ktoś ci dobrze mówi robisz na opak, słuchaj dalej Alkoholikow każdy będzie zadowolony ! ;)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Lipiec 2022, 19:11:40 »
Prawdą jest, że dopóki sam nie miałeś supportów alkoholik to chciałeś żeby je nerfić  :D

Ehh, nie wiem co zrobię z tą exurą, ale na pewno nie wróci do takiego mocnego stanu jak była przed nerfem, liczę na propozycje.

Ale farmazony walisz, pokaż gdzie chciałem żeby zostały znerfione supporty poza usunięciem UE msa które zabijało solo 1 reb supporta i żeby za używanie mas resa podczas PVP na postaciach był ban.

Rozumiem że podlizujesz sie ludzią omena i jemu samemu bo pewnie 70% wpływów z tego OTS'a pochodzi od nich i boisz się że kórek będzie zakręcony, ale to już zaczyna być lekka przesada, najpierw piszesz ze mam sie z Omenem dogadać czy moge byc tutorem, teraz powielasz jakies farmazony że chciałem żeby mas res został usunięty, przy czym dzięki temu mamy spelle i inne itemy i sam kupiłem supportów za kilkaset k, przed aktualizacja tez changelog wysyłasz najpierw do omena do akceptacji? Staram się w jakiś sposób pomóc w rozwoju otsa, zresztą sam zrealizowałeś tutaj kilkanaście moich pomysłow a Ty zamiast być w jakiś sposób wdzięczny to przy najbliższej możliwej okazji wbijasz jakieś szpileczki bo prawda boli
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2022, 19:21:48 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Lipiec 2022, 19:28:16 »
Z każdym rebornem zamiast być coraz łatwiej to jest coraz gorzej i w questach i w PVP.

Zaczynaliśmy od 20% dmg boosta, później było 10% dmg boosta, teraz jest 6% dmg boosta, a pewnie przy 7 rebornie będzie 3%, a nie bierzesz pod uwagę przy jakichkolwiek czasu i trudności robienia questów, chuj że jak ktoś robił questa 3h to przy tych zmianach będzie go robił 6h, chuj że jak ek założy plecak na 5 reborn z 17% protekcji to go 20 osób przy tym dmg booscie nie zabije i znowu znerfisz plecaki jak ostatnio i znowu questy będą jeszcze trudniejsze albo nie do zrobienia i tak w kółko a jak ktoś zaczyna za dużo marudzić to albo odsyłasz go do tego tematu https://mrozuots.pl/index.php?topic=2843.0 albo banujesz xD
 
Najgorsze jest to że czym dłużej się gra tym się więcej traci, ja przez 2 czy 3 lata mojej kariery na otsie straciłem:

-40% dmg boosta
-supporty do wyjebania
-możliwość zrobienia questów bo były one do zrobienia z plecakami świątecznymi i supportami
-długość robienia questów z każdym rebornem jest coraz większa (xD)
-marszałek od 20k wiadomości
-dmg palladyna
-dla nowych graczy exp jest coraz szybszy

Jeszcze z rok kilka aktualizacji i ludzie co mają 5 lat stażu na otsie będą robili defendera 6h, tak jak to było 3 lata temu idąc dalej tym tokiem rozumowania że zwiększają się reborny ale wyrównujesz ilość rebornów nerfieniem postaci
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2022, 20:14:30 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Omen, Harfik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Lipiec 2022, 21:02:53 »
A i nie wiem czy na to wpadłeś, ale teraz palladyn 4 reborn na lost amulecie ma 48% dmg boosta, a przed zmianami z rebornami i marszałkiem było to 74%, czyli prawie 1/4 mniej, a zwiększyłeś expa z 2.0 na 2.5 czyli o 1/5, więc z czysto matematycznego punktu widzenia tak naprawdę zwiększenie expa chuja dało bo to zabrałeś to w szybkości zabijania potwórów a w zasadzie to nawet exp sie zmniejszył x D


 

Har na sell

Odp: Supporty
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Lipiec 2022, 22:35:34 »
Bo ten mrozu to bączur na strzała nic nie potrafi dobrze zrobić tylko nerfic zamiast to przetestować z ludźmi którzy grają na otsie i będą wiedzieć czy to dobrze jest zrobione czy nie to ten cały mrozek woli to sam zrobić byle jak oczywiście bo on nie gra zwykła postacią i mieć wyjebane jajca w rezultat tych jego śmiesznych zmian .

A tak ogólnie to jebac cie tym alkoholikiem śmiesznym wkoncu byś mi odpisał na inny temat na tym forum bo czekam chyba już 2 tydzień i zero oporu ziomek tym suchoklatesem z wakacji :-)  aha jeszcze jedno linka do tego posta nie podam bo chce zrobić tobie zament w tej pustej głowie i uprzykrzyć życie :/
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2022, 22:38:56 wysłana przez Har na sell »