Here you can change website language:

Autor Wątek: Supporty  (Przeczytany 6225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Lipiec 2022, 16:52:17 »
Aa @Mrozu a krzaki supportem tez przywróciłeś?


 

Krzychu

Odp: Supporty
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Lipiec 2022, 20:58:44 »
XD cały mrozu najpierw coś gitowego robi a potem to nerfi ze wogule już sie nic nie opłaca xd

wiesz co sie oplaca? do szkoly chodzic
wypierdalaj slownik poczytac analfabeto jebany
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Lipiec 2022, 21:04:17 »
WOGULE XDDD

Krzychu czego ty wymagasz od kolesia z 60 iq to ze potrafi zdanie złożyć to i tak lepiej niż 80% jego teamu


 

Harfik

Odp: Supporty
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Lipiec 2022, 21:08:35 »
Prawdą jest, że dopóki sam nie miałeś supportów alkoholik to chciałeś żeby je nerfić  :D

Ehh, nie wiem co zrobię z tą exurą, ale na pewno nie wróci do takiego mocnego stanu jak była przed nerfem, liczę na propozycje.

Ale farmazony walisz, pokaż gdzie chciałem żeby zostały znerfione supporty poza usunięciem UE msa które zabijało solo 1 reb supporta i żeby za używanie mas resa podczas PVP na postaciach był ban.

Rozumiem że podlizujesz sie ludzią omena i jemu samemu bo pewnie 70% wpływów z tego OTS'a pochodzi od nich i boisz się że kórek będzie zakręcony, ale to już zaczyna być lekka przesada, najpierw piszesz ze mam sie z Omenem dogadać czy moge byc tutorem, teraz powielasz jakies farmazony że chciałem żeby mas res został usunięty, przy czym dzięki temu mamy spelle i inne itemy i sam kupiłem supportów za kilkaset k, przed aktualizacja tez changelog wysyłasz najpierw do omena do akceptacji? Staram się w jakiś sposób pomóc w rozwoju otsa, zresztą sam zrealizowałeś tutaj kilkanaście moich pomysłow a Ty zamiast być w jakiś sposób wdzięczny to przy najbliższej możliwej okazji wbijasz jakieś szpileczki bo prawda boli


''Rozumiem że podlizujesz sie ludzią omena'' LUDZIOM panie slownik
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Lipiec 2022, 21:23:09 »
O kurka


 

Harfik

Odp: Supporty
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Lipiec 2022, 21:39:43 »
nic sie nie przejmuj wariacie, zwykla literowka z nerwow pozdro z australii
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Lipiec 2022, 21:51:03 »
nic sie nie przejmuj wariacie, zwykla literowka z nerwow pozdro z australii

Nie będę udawał mądrego, bo tak szczerze to z tym słowem akurat całe życie mam problem z zapamiętaniem tak jak z „wieżą” za każdym razem muszę sprawdzić w Google xD


 

Harfik

Odp: Supporty
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Lipiec 2022, 22:11:53 »
bez stresu wariacie to tylko internet
 

Har na sell

Odp: Supporty
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Lipiec 2022, 23:04:07 »
XD cały mrozu najpierw coś gitowego robi a potem to nerfi ze wogule już sie nic nie opłaca xd

wiesz co sie oplaca? do szkoly chodzic
wypierdalaj slownik poczytac analfabeto jebany

E tym pionkiem chill ja to dla beki pisze a ty bulwersujesz się idź po maskę tlenowa bo brakuje ci powietrza w mózgu esa pozdro z gorących Malediw :-) biedaki jebane za 2k brutto na zmywaku u starego
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Lipiec 2022, 23:13:07 »
XD cały mrozu najpierw coś gitowego robi a potem to nerfi ze wogule już sie nic nie opłaca xd

wiesz co sie oplaca? do szkoly chodzic
wypierdalaj slownik poczytac analfabeto jebany

E tym pionkiem chill ja to dla beki pisze a ty bulwersujesz się idź po maskę tlenowa bo brakuje ci powietrza w mózgu esa pozdro z gorących Malediw :-) biedaki jebane za 2k brutto na zmywaku u starego

E wariacie ale sand city achady to nie Malediwy otrząśnij się


 

Har na sell

Odp: Supporty
« Odpowiedź #40 dnia: 05 Lipiec 2022, 23:23:16 »
XD cały mrozu najpierw coś gitowego robi a potem to nerfi ze wogule już sie nic nie opłaca xd

wiesz co sie oplaca? do szkoly chodzic
wypierdalaj slownik poczytac analfabeto jebany

E tym pionkiem chill ja to dla beki pisze a ty bulwersujesz się idź po maskę tlenowa bo brakuje ci powietrza w mózgu esa pozdro z gorących Malediw :-) biedaki jebane za 2k brutto na zmywaku u starego

E wariacie ale sand city achady to nie Malediwy otrząśnij się


No masz racje sand achady nie :) coś bardziej droższego  / jebac stare kurwy i alkoholika tez
 

GrubasQ

Odp: Supporty
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Lipiec 2022, 00:46:36 »
@Mrozu

Questy nadal nie sa do wykonania, pisalem ci zrobic Exaused taki jakbym wcześniej ale ty zawsze musisz po swojemu. Wiec znowu czekamy next rok żebyś przejrzał na oczy, bo nadal nikt nie będzie robił tych Upek i innych pierdol.

6 supportow z mas resami, i chary tak padaja na bombe od Besti XD
 

Krzychu

Odp: Supporty
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Lipiec 2022, 03:59:07 »
gruby trezba mozgu uzyc poprostu
 

GrubasQ

Odp: Supporty
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Lipiec 2022, 04:44:09 »
Na chuj się wypowiadasz i zaśmiecasz tematy?

Masz cos konkretnego do napisania czy tylko co temat będziesz się do kogoś rzucał szczeniaku jebany.
 

Taki ktos

Odp: Supporty
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Lipiec 2022, 11:19:08 »
Tak grubasie jebany jesteś cwelem w tą grę płaczesz na forum tak o te suporty śmiać się chce naucz się myśleć w tą grę a nie  płacz o mas resy i 100 desek na jednego questa jebas grubasa niech zdechnie na fotelu z przezarcia i dalej płacze o mas Resa bo na pustym otsie nie ma jak questa zrobic