Here you can change website language:

Autor Wątek: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS  (Przeczytany 3583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lays

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Sierpień 2023, 18:42:49 »
JEBAC CIEBIE I TWOJE KURWISKO Z PENSJONATU CO CIE UTRZYMUJE !
 

Xoordisek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Sierpień 2023, 18:56:07 »
JEBAC CIEBIE I TWOJE KURWISKO Z PENSJONATU CO CIE UTRZYMUJE !

Trawa, mam pytanie ogolnie do Ciebie. Bo ludzie z ZS pytaja sie kiedy za cpanie pieniadze oddasz w koncu bo to sie 100k PLN nazbieralo przez te twoje cpunskie lata, mam ogolnie prosbe, zebys przestal bic swojego syna razem z tym przecpanym kurwiskiem co siedzi obok ciebie 24/7 jak grasz i komentuje. Napisz jeszcze jeden komentarz jebany 60kilowcu to takie rzeczy poleca z twojej prywaty, ze twoja szmaciurka bedzie bala sie do zabki na zmiane wyskoczyc z tego waszego kurwidolka. A jakims mlodym czy innym adasiom to odpisywac nie musze bo to cwiercmozgi. Team ostatnio idealny skleiliscie z 14 latkow xD, Mlody mowi ze transfery za paymenty poszly a 14latki ktorych wzial do teamu siedza i z niego beke cisna ahahahah
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

benekwor

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Sierpień 2023, 19:01:21 »
Żeby tylko. Cwelu nikt cię na ulicy nie spotkał bo się osr
Asz to jest koniec twojej kariery na raexi randomie jebany
 

Lays

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Sierpień 2023, 19:11:05 »
ZDECHNIJ KURWO NA RAKA Z TA DZIWKA SWOJA I STARCZY
 

Xoordisek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Sierpień 2023, 19:15:08 »
ZDECHNIJ KURWO NA RAKA Z TA DZIWKA SWOJA I STARCZY

Z naszej dwojki niestety to Tobie jest najblizej do raka i to mozgu... Pawel nie mozesz byc az tak bardzo psem Sandala... Harfe ostatnio wyzywales od najgorszych, mowiles ze niech wejdzie tylko na ts'a to ma pojazd i ban odrazu, a wczoraj wbil to siedziales cicho jak pies albo jak twoj syn w rogu po tym jak ta twoja przecpana kundlica go pobije :D
 

Lays

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Sierpień 2023, 19:19:27 »
ale ty jestes spierdolny farmazoniarz na emigracji, zdychaj kurwo my dalej gramy swoje a ty mozesz krzysiowi teraz gale ojebac to cie moze przygarnie do teamu
 

Xoordisek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Sierpień 2023, 19:22:21 »
ale ty jestes spierdolny farmazoniarz na emigracji, zdychaj kurwo my dalej gramy swoje a ty mozesz krzysiowi teraz gale ojebac to cie moze przygarnie do teamu

Konkretna odpowiedz. Twoja kundlica pomagala pisac na 100% bo samemu przeciez bys nie dal rady :D
Farmazoniarz? Szkoda, ze mam bana na DC to bym takie rzeczy na Ciebie powrzucal, ze bys sie ze wstydu spalil :D
Czemu w Poznaniu mieszkasz? Czemu nie masz wjazdu do ZS? Czemu musiales spierdalac? :D
 

Lays

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Sierpień 2023, 19:24:45 »
ja wjzezdzam gdzie chce i kiedy chce a ty mozesz dalej ze swoja kurwa pilnowac pensjonatu ktory cie utrzymuje ulana kurwo bez oddechu
 

Lays

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Sierpień 2023, 19:27:21 »
malina chcesz jakies passy? poexpisz mi cos?
 

vitamins

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Sierpień 2023, 20:00:29 »
Jebac cie xordis do ryja, jesteś zwklym śmieciem i jesczze pierdoliles że to ja ty kurwo bita, miałem cie uświadomić że yo ty xrobiles Bo miałem twoje ip ale powiedziałem Ci że nie będę się odpalał. Życzę Ci aby kumple ci drugi raz jedynki kutasem wybili
 Ez pozdrowien zdechnuesz kurwo z bydgoszczy
 

Najt

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Sierpień 2023, 20:04:56 »
Ogólnie xoordis powiem Ci tak takiej rozjebanej kurwy jak Ty to na rexii nie było ogólnie cieszylbym się jakbyś linę zawiesił lub po prostu zdechł. Za takiego sztywnego gita się podawales, a prawdopodobnie pierwszy byś latał na komendę. Powiem Ci tak Jesteś słodki jak się tutaj pocisz. Wręcz szkoda mi Twojej szmaciury że musi patrzeć na Taką skurwiala mordę na codzień. Nie pozdrawiam i Powies się zrobisz tylko przysługę społeczeństwu
 

benekwor

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Sierpień 2023, 20:07:34 »
Xordis ty bitą kurwa nie płacza na forum bo to nic ci nie da tak samo jak n rexi odaj
 Itemy i bd myśleć
 

Krejzi Pallek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Sierpień 2023, 22:04:26 »
Gościu jesteś ostro oderwany od rzeczywistości skoro Ty takie rzeczy piszesz na forum z gierki xD.
Nie trawie tej brygady sandalowej, ale Gościu to co ty wypisujesz na tym forum to jakiś kurwa żart.  Ruskie cie granatem od pluga oderwały czy ki chuj?
Zmień futer bo chyba zbyt ci pojebało banie i wtedy coś napisz. Ale z sensem ;)
 

Krzychu

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Sierpień 2023, 22:18:30 »
xordis bratku pamietam jak mi na blesa dales na gold city, ze wzgledu na stare czasy moze transfer
 

Krzychu

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Sierpień 2023, 22:18:46 »
trawa jebac ci dzieciaka i pole kurwe