Here you can change website language:

Autor Wątek: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS  (Przeczytany 3577 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krejzi Pallek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Sierpień 2023, 22:19:43 »
Ale to dobry chłopak, prosił o blokowanie questów itp ;D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Sierpień 2023, 19:35:24 »
Trawa ty kurwo jebana dzieckojebco i cpunie pierdolony z ta ochlapuska żebyście na raka zdechli, a xordis git wkoncu wyjaśnia ten kurwidołek ktoś od środka, zakładaj discorda nowego i wrzucaj bialeczko na trawę chętnie się pośmiejemy z kurwy która uderzała do każdego prywatami.



 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Sierpień 2023, 19:39:58 »
a do reszty pierdoleni zasadowce połowa z Was tutaj komentujących to osoby co się rozpierdalaly na swoich i nie tracili itemow jak sandał tylko postaci, albo zajebaliscie szpagaty, albo ktoś nazwę innego otsa napisze na pw nawet to odrazu z chujem w łapie do mroza wysyłacie a teraz xordiska moralności uczycie bo sobie itemki pożyczył, śmiać mi się chce jak to czytam, jakby wam mrozu każdemu po kolei tutaj napisał ze papiery na was dostał i dajecie białko albo tracicie chary to bez zawahania byście strzelili z dupy, pozdrawiam


chłopaki słowa wsparcia dla sandala musza wyrażać i itemki dawac bo wiedza ze bez niego na tym otsie nic nie znaczą xD

sory za pisownię i składnie ale chciałem dostosować się do towarzystwa
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2023, 19:42:43 wysłana przez Alkoholik »


 

Najt

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Sierpień 2023, 20:12:06 »
Top 1 farmazon na otsie już zapomniałeś jak waliles bekę z xoordisa jak mu malinki wbijaliscie jak rechotales jak słyszałeś jego okrzyk po fecie. Ty akurat jesteś ostatnia osobą która powinna się wypowiadać na temat moralności. A nie zapomniałem Ty się nie rozpierdoliles na nikogo na otsie nic nie sprzedałeś nie. Zejdź na ziemię tym alkoholikiem bo z dnia na dzień odkleja Ci się coraz bardziej , a teraz pozdrawiam Ciebie cieplutko razem z Twoim xoordisem. Co do prywaty to akurat od Ciebie najwięcej leciało, ale podbij swoje ego i napisz , że nic prywatnego nie wysłałeś na nikogo
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:00:30 »
Co do rozpierdalania ja straciłem łącznie 40 charow bo się nie rozpierdolilem na kolegów z drużyny, a Ty się rozpierdoliles na resiera bo ci dziewczynę zwyzywał przy czym większość charow była maszta i 15 charow poszło się jebac, a tutaj piszesz do gościa co zajebal itemy takie rzeczy, weź ty się rozpędź i zajeb baranka w ścianę, no widzisz śmiałem się z xordisa razem z wami, a grał u was w druzynie wiec to świadczy o was, a co do prywat to nigdy pierwszy nie wysyłałem czegoś dopóki ktoś nie wysłał moich albo na rodzine nie wjechał.

Pozdrawiam pseudo gicie i największa sprzedajna kurwo na tym otsie, ile razy ty psioczyles na sandala młodego i reszte, a dzień później z nimi piątkę zbijales i teraz jesteś jego wielkim obrońcom to nie sposób zliczyć fałszywy psie.


 

Najt

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:05:32 »
xDDDD nie nie rozjebales się na mnie wcale nie wcale nie wysłałeś moich fot jako 1 nie kurwa wcale jebany farmazoniarzu wcale nie udostępniles mojego FB swoim wcale jesteś takim fałszywym ziomkiem, że to szok . Ressier zasłużył i tyle ile razy pośredniczyłes w sprzedaży bo za to poleciałes a nie za nie rozjebanie się Ty kurwo za tutora łaskę prawie mrozowi robiłeś . Co do xoordisa był jest i będzie pośmiewiskiem "tomurka" chłop w tym okresie co z nami grał zblaznil się bardziej niż połowa Twojego teamu także o czym Ty w ogóle piszesz. Poza tym pierwszy nic do Ciebie nie wysłałem o prywatach a Ty jakoś na mnie napierdales non stop także pseudo gicie zamknij ta swoją zakłamana Twarz i raz chociaż do czegoś się przyznaj .

Nie pozdrawiam
 

Xoordisek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:14:11 »
xDDDD nie nie rozjebales się na mnie wcale nie wcale nie wysłałeś moich fot jako 1 nie kurwa wcale jebany farmazoniarzu wcale nie udostępniles mojego FB swoim wcale jesteś takim fałszywym ziomkiem, że to szok . Ressier zasłużył i tyle ile razy pośredniczyłes w sprzedaży bo za to poleciałes a nie za nie rozjebanie się Ty kurwo za tutora łaskę prawie mrozowi robiłeś . Co do xoordisa był jest i będzie pośmiewiskiem "tomurka" chłop w tym okresie co z nami grał zblaznil się bardziej niż połowa Twojego teamu także o czym Ty w ogóle piszesz. Poza tym pierwszy nic do Ciebie nie wysłałem o prywatach a Ty jakoś na mnie napierdales non stop także pseudo gicie zamknij ta swoją zakłamana Twarz i raz chociaż do czegoś się przyznaj .

Nie pozdrawiam

Ty tym genetixem czasem na wakacjach nie jestes z dupeczka? Czy znowu wolales na rexii poklikac niz na wakacje pojechac ahahah xD, ty jestes petem takim samym jak ten trawa, ale roznica taka, ze czasami zdanie skleisz poprawnie. Siedzisz tutaj na otsie 5 rok ujebany przed kompem, ja wszedlem po pol roku na ts'a zeby wam ta sielanke i smietanke rozjebac i sie udalo. A ty piszesz czlowieku, ze ja mam za line sie lapac bo twoj mentor rexianski eq stracil XD. Pudel wez przypierdol Ty barana w sciane i niech twoj team cie z tej sciany zeskrobie.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:16:11 »
No w sumie to byłeś jedyna osoba na która się rozjebalem na tym otsie i straciła postacie , ale to i tak było na tej zasadzie ze ktoś mi napisał ze jest papier na Ciebie i czy podesle mrozowi bo mam z nim dobry kontakt i się z chęcią zgodziłem, a co do prywat to jak zwykle klepiesz farmazony. Nie wiem czy sie smiac czy płakać jak czytam i sobie przypominam jak z nelfisem chciałeś team na sandala zrobić, a teraz czytam to co piszesz. Jak można być takim dwulicowym psem, a Ty masz w tym mistrza. Nie ma sensu dalsza dyskusja z Tobą bo to zwykły stek bzdur i kłamstw byle sie wybielic, ale każdy co Cię zna, czyta discorda to wie jaka jesteś kurwa fałszywa i wystarczy ze trochę Cię ktoś z twojego teamu wyzywa i papierami grozisz albo sie rozpierdalasz.

Właśnie aż mi się przypomniało jak pisałeś ze na wakacje jedziesz a o 4 w nocy rsa z ziomkami wbijales XDDDD


 

Xoordisek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:16:24 »
No i nie zapominaj jak Mrozka przepraszales na tsie przy wszystkich bo enemy tez bylo, zeby charka odzyskac pecie pierdolony. Policz ile razy team zmieniales, albo jak sie obrazales jak dziewczynka i wracales po kilku dniach bo cie enemy nie chcialo wziac ahahahahahah
 

Najt

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:17:24 »
Ziomek Ty widzisz co Ty piszesz co Ty namieszałes w tym teamie? Poza tym jakie 5 lat jak ja więcej niż 3 nie gram na tym otsie. Ale czego ja mogę się spodziewać po półgłówku który kupił 2 reb rpka za 80ep od sandala. Jak miałeś malinki to też grube przelewiki. Już chyba zapomniałeś jak to prosiłeś się nas o wszystko psie
 

Najt

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:18:47 »
No i nie zapominaj jak Mrozka przepraszales na tsie przy wszystkich bo enemy tez bylo, zeby charka odzyskac pecie pierdolony. Policz ile razy team zmieniales, albo jak sie obrazales jak dziewczynka i wracales po kilku dniach bo cie enemy nie chcialo wziac ahahahahahah


No ile razy team zmieniłem hmm 2 ? Za to ile razy Ty zmieniłeś team co ? Nawet u Sandala na tsie siedziałeś ujebany na tsie.
 

Xoordisek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:19:27 »
Ziomek Ty widzisz co Ty piszesz co Ty namieszałes w tym teamie? Poza tym jakie 5 lat jak ja więcej niż 3 nie gram na tym otsie. Ale czego ja mogę się spodziewać po półgłówku który kupił 2 reb rpka za 80ep od sandala. Jak miałeś malinki to też grube przelewiki. Już chyba zapomniałeś jak to prosiłeś się nas o wszystko psie

Uczesz pizde swojej maciorze fryzjerek, 2 RP od Sandala byl kupiony za 55 EP, ale ten przecpany Sandalek musial klamac, zeby sobie ego podbic ahahahah, po rsach wszystko bylo za ep, a od ciebie kurwo nigdy nic nie chcialem bo i tak nic nigdy nie miales tylko sam zydziles
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:21:25 »


Przymykam wakacje na tibijce, a co do xordisa nie pamietam żeby nigdy pisał do nas czy do teamu może w porównaniu do ciebie hehe


 
Osoby które lubią ten post: Xoordisek

Najt

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #43 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:22:04 »
Hahahahah a to akurat ciekawe , że nic nie miałem jak się kurwo o chara prosiłeś na walki jak swojego nie miałeś . Ziomek ja na tym otsie miałem więcej niż ty . To Ty się wbijasz na TSA bierzesz komuś eq i myślisz, że tym namacisz ziomek wszyscy z tego TSA się z Ciebie śmieją . No i nie było mnie i co ? @Alkoholik
 

Xoordisek

Odp: SELL EQ SANDALA/KUPIE RP 6 REB ZA ELITE POINTS
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Sierpień 2023, 21:22:30 »


Przymykam wakacje na tibijce
O to to AHHAHAHAHAH