Here you can change website language:

Autor Wątek: Upgradowanie itemkow  (Przeczytany 2261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Felix16633

Upgradowanie itemkow
« dnia: 03 Sierpień 2017, 16:11:13 »
Siema. pisze tu bo widze ze te Upgrady itemow tak naprawde chuja daja , mam proce +1 i proce +7 i taki sam dmg.. mam full eq +8 i +0 i ludzie tyle samo dmg robia mi... wiec nie widze w ogole sensu tego ulepszac...

fajnie jakbyscie zrobili ze +8 procka to naprawde robi wiecej dmg a nie na niby...
Dziekuje
Pozdrawiam.
 

F-N

Odp: Upgradowanie itemkow
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sierpień 2017, 18:15:45 »
A moim zdaniem zamiast zmieniać, to lepiej dodać upki do loota z bossów o których już pisałem w innym temacie (tutaj: http://forum.sandots.eu/index.php?topic=493.msg1983#new ). Można by dodać 2 rodzaje tych upek:

Protection Upgrade, która dawałaby załóżmy 2-3% (to jest dużo, jeśli zdobędziemy na tyle upek, żeby zrobić full seta to już mamy 10-15% protekcji więcej, co jest dużą przewagą i dużym profitem)

A drugą Life Upgrade, która dawałaby tak samo 2-3% więcej many/hp (co znowu daje nam 10-15% więcej). Ewentualnie tę Life Upgrade można by podzielić na dwie, np. Health i Mana Upgrade, żeby rp nie korzystał na jednej runce podwójnie (zakładając, że Life Upgrade dawałaby i + % MP i HP)
 

Felix16633

Odp: Upgradowanie itemkow
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpień 2017, 18:36:02 »
 no tez spoko. tak czy siak cos ogolnie zrobic z tymi upkami bo teraz nic nie daja :) . bez uzyteczne...
 

Nacpany Alkoholik

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Upgradowanie itemkow
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Sierpień 2017, 00:39:15 »
Spoko pomysł :) tylko że zamiast tego hp/mp to lepiej by było dodać
Ek/Rp Upka - Która dawała by 1-2% dmg weapon + 3% max hp/mp
Ms\Ed Upka - Która dawała by 1-3% leczenie manarune + 2% max hp/mp
tak to ja widze :P