Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje zmian  (Przeczytany 3217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kruszyna

Propozycje zmian
« dnia: 31 Marzec 2021, 00:46:43 »
Propozycje zmian:
1. Rozbudowa muzeum o wartościowe przedmioty (np. Lost sword itp.)
2. Fajnie by było jak w miastach typu Atlantis nad teleportami również pokazywały się napisy dokąd one prowadzą (analogicznie jak w głównym mieście)
3. Na expowiskach mogłyby od czasu do czasu respić się silniejsze wersje potworków aby czyścić je z botów (przynajmniej raz na kilka godzin)
4. Powiększenie depo lub jego przebudowa (np. wyrzucenie wędkarzy, kórzy sa non stop afk na wyzszy poziom po to aby mozna bylo zmienic lokalizacje teleportow/dostepow, które są wykorzystywane non stop. Byłoby mniej 'korków" wtedy i możnaby było usunąć irytujący teleport ze środka depo . 
5. Fajnie by było gdyby teleporty z expowisk prowadziły spowrotem do pokoi w których wybierało się konkretne expowisko a nie do depo. Dopiero z tego pokoju byłby tp do depo. (albo ewentualnie 2 tp bezpośrednio na expowisku, jeden do pokoju drugi do dp). Często jest tak, że chodzi się i sprawdza, które expowisko jest wolne i niepotrzebnie trzeba po kilkanaście razy wracać do depo i pokonywać całą trasę od początku.
6. Dodanie krótkiego opisu czarów w "!spells" - przydatne dla początkujących graczy.
7. W queście na wedkę możnaby było wrzucić dialog, w którym NPC opowiada ciekawostki o rybach, bo na chwilę obecna ogranicza sie on wyłączenie do tracenia czasu.
8. Zmieniłbym też dymki niektórych mobów i NPC na mniej plugawe, ponieważ na serwerze grają ludzie w różnym wieku a demoralizowanie najmłodszych jest średnie.
9. Przydałoby się też większe zróżnicowanie mobów do expienia.
10. Pet system wygląda obiecująco, ale wg mnie jest zbyt skąpo opisany aby pokusić się o kupno. Można by było też wprowadzić zróżnicowanie petów, np. jedne będą leczyć, drugie bić, trzecie dawać bonus dla grupy itp.
11. Na stronie internetowej zrobiłbym nową zakładkę z komendami i ich opisem.
12. Myślę, że automatyczne wystawianie postaci powinno odbywać się później niż po okresie 30 dni. Wg mnie jest to za krótko. Na okres wakacyjny ludzie często odkładają grę, ponieważ wyjechali, dorabiają, są na praktykach itp. a po powrocie nie mają do czego wracać. Optymalny czas to wg mnie 4 miesiące. Drugą kwestią jeżeli chodzi o kupno postaci są questy Myślę, że dobrze by było gdyby taka osoba miała możliwość otrzymania nagrody za nie (czyli sprzedawana postać powinna mieć wyzeroway licznik questów)

Tyle z moich uwag.
Ale ogólnie serwer na duży plus.

P.S.
Czemu nie ma expa za moby na questach?
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2021, 01:16:35 wysłana przez Kruszyna »
 
Osoby które lubią ten post: MrocznikoV

OMEN KOCUR

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2021, 08:08:27 »
alkoholik czy to ty?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marzec 2021, 08:11:48 »
alkoholik czy to ty?

Nie ja, kulturysto z aushwitz

ogólnie to propozycje wszystkie oprócz 1, brzmia jakbyto byl serwer minecrafta a nie tibijski, jak dla mnie sa zbedne. Ale szacun ze ktos chce zmieniać serwer zeby byli ludzie.
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2021, 08:16:18 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marzec 2021, 09:47:48 »
alkoholik czy to ty?

Nie ja, kulturysto z aushwitz

ogólnie to propozycje wszystkie oprócz 1, brzmia jakbyto byl serwer minecrafta a nie tibijski, jak dla mnie sa zbedne. Ale szacun ze ktos chce zmieniać serwer zeby byli ludzie.

po tym gownie co przeczytalem tylko ty wpadles mi do glowy bo nie ma bardziej bezrecznego forumowicza
 

Rumeye

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marzec 2021, 10:24:13 »
alkoholik czy to ty?

Nie ja, kulturysto z aushwitz

ogólnie to propozycje wszystkie oprócz 1, brzmia jakbyto byl serwer minecrafta a nie tibijski, jak dla mnie sa zbedne. Ale szacun ze ktos chce zmieniać serwer zeby byli ludzie.

Apropo kulturysty z auschwitz, kiedy omen mi te nogi połamiesz?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marzec 2021, 12:05:39 »
alkoholik czy to ty?

Nie ja, kulturysto z aushwitz

ogólnie to propozycje wszystkie oprócz 1, brzmia jakbyto byl serwer minecrafta a nie tibijski, jak dla mnie sa zbedne. Ale szacun ze ktos chce zmieniać serwer zeby byli ludzie.

po tym gownie co przeczytalem tylko ty wpadles mi do glowy bo nie ma bardziej bezrecznego forumowicza

lepiej nie miec rąk na forum niż w realu byczku



 

SiR mOST

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marzec 2021, 12:20:20 »
1. Co do muzeum, racja przydalaby sie "aktualizacja" , ale i tak ludzie z tego najprzewazniej nie korzystaja, bo wola spytac na helpie/rozmowach milion razy ( Lenistwo ) xD
2. Dobre to jest
3. z tym to moze byc git, widzialem taka opcje na roznych otsach, ze jak bys zabil 500 infernalistow, respi sie BOSS Infernalist, daje troche wiecej expa, a tu mogloby byc ze loci dcki np, co do ilosci to moze byc zmieniona na wieksza ilsoc
4. Co do powiekszenia depo to racja, ale glownie z tego wzgledu ze tam najebane od wedkarzy jest, lepiej byloby stworzyc calkowicie inna mape do eventow, a zamiast +2, postawic im chociazby ta wode, zeby tam stali a nie przeszkadzali w temple ;d
5.  +1
6. Chyba jest zakladka na stronie, ale nie jestem pewien, ale to juz ludzkie lenistwo
7. +1
8. +1
a do reszty nie chce mi sie wypowiadac xD
 
Osoby które lubią ten post: Chupakabra

exori boli

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marzec 2021, 13:20:34 »
co jak co depo to pierdolone egzotarium


mrozu oddaj za prad sniegowi
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2021, 13:23:39 wysłana przez dwie lewe rece »
 

Snieg

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Marzec 2021, 14:02:44 »
co jak co depo to pierdolone egzotarium


mrozu oddaj za prad sniegowi

juz mowilem, ze oddaje to ci sie matka pod zabka.
 

Cynio

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Marzec 2021, 16:36:11 »
10, 9, 8, 5, 3 +1
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2021, 00:22:38 wysłana przez Cynio »
 

Omen

Odp: Propozycje zmian
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Marzec 2021, 23:43:36 »
alkoholik czy to ty?

Nie ja, kulturysto z aushwitz

ogólnie to propozycje wszystkie oprócz 1, brzmia jakbyto byl serwer minecrafta a nie tibijski, jak dla mnie sa zbedne. Ale szacun ze ktos chce zmieniać serwer zeby byli ludzie.

Apropo kulturysty z auschwitz, kiedy omen mi te nogi połamiesz?

marny studencino co tym razem naopowiadaly ci te 12 letnie dzieciaki z tsa?

po drugi ty juz masz kurwo polamane nogi