Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Arrdo

Strony: [1]
1
Pytania i Problemy / Nie tyle problem a pytanie UE PK
« dnia: 06 Wrzesień 2017, 18:12:37 »
Witam,

Zwracam się z pytaniem do Wielce panującego nam God Mrozu jak długo pvp którego i tak nie ma, będzie odbywało się na zasadzie im masz większy lvl tym większę ue walisz?? Na tą chwile tzw. pvp odbywa się na spamie ue nie zależnie od profesji. Jak długo gram w tibie nawet RL nie spotkałem się żęby knight z jakąś inną profą zgarniał typa 2v1 na ue a wiesz dlaczego??? Zawsze ue było do expa a target do pvp (chyba Jerry coś Ci źle wytłumaczył w robieniu balansu) nie wspomne o ED który manasuje się tak wolno że ue o 100k mniejszego typa go zgarnia coś tu jest nie tak. Jedyna prośba jaka jest do Ciebie Kamilu to zmniejsz te obrażenia z ue na typa bo nie na tym pvp polega. Nigdy nie bedziesz miał temów warów i tego typu jak będziesz robił coś takiego jak jest teraz. Czas na gównoburze bo zaraz pachołki z lvl będą mówić co ty pierdolisz jest dobrze... owszem ale tylko dla was bo umiecie tylko kliknąć ikonke ze skryptem "auto 200 say'xan hava" i potem się chwalić co to z was nie zadodnicy pvp.
Dziękuje
Do widzenia
Osoby które lubią ten post: Mrozu

2
Kosz / Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« dnia: 15 Lipiec 2017, 20:57:49 »
Ty masz jerry nie tylko łeb kwadratowy z wyglądu. Myślisz że ktoś po Tb bd płakał??? Spierdalaj jak Ci tak źle że Mrozu nie robi tego co Ty chcesz nie było Cię tu wcześniej i był spokój.Bogiem kurwa dobre jak już to zerem a nie bogiem. Coś o roksie pierdolisz dużo czasu musisz tam spędzać w sumie to z takim niewypałem co masz na szyi nie ma się co dziwić że musisz płacić żeby poruchać lub pocierasz ostro i wtedy jesteś Bogiem dla swojego fiuta.

Tak to jest ten moment gdy możesz mi nawymyślać. Zawołaj jeszcze dupowłazów bo z tym poziomem intelektualnym możesz sb sam nie dać rady.
Osoby które lubią ten post: Sell

3
Kosz / Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« dnia: 15 Lipiec 2017, 19:42:41 »
Prawda jest taka że ten cały Twój żal jest tylko o to że to Cb i Twoich super pomysłów nie słucha już Mrozu. Przestałeś być "Bogiem..." i tu Cię boli.

"Naubliżaj nieznajomym i poczuj się lepszy, bo Twoje argumenty brzmią jak kompleksy."
Osoby które lubią ten post: Tejo, Sell

4
Kosz / Odp: Questy niedostepne dla osób co je zrobiły
« dnia: 11 Lipiec 2017, 19:15:25 »
Tak jak każdy na Cb pyro. Najpierw pucowałeś się do Kake teraz do Jerrego komu jeszcze opierdolisz żeby być w jego teamie. Zresztą pucował byś się do każdego kto ma gildie Top 1 super ogarze. Wszyscy wiedzą że gdyby nie Kake gówno byś wiedział i w dupie byś był zresztą chyba nadal z niej nie wyszedłeś. Nie opluj kompa jak bd odpisywał.
Osoby które lubią ten post: KaKe HeRe

5
Screeny / Odp: Karaoke?
« dnia: 30 Październik 2016, 18:54:42 »
To oddasz w naturze :D
Osoby które lubią ten post: Sell

Strony: [1]