Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Zenek Martyniuk

Strony: [1]
1
REKRUTACJA / Rekrutacja
« dnia: 05 Grudzień 2019, 16:11:56 »
-Nick w grze:

Mój nick w grze to: Staffid Ek

-Wiek:

Będe miał 26 lat w styczniu

-Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze?

3/4 godzin dziennie.

-Od kiedy grasz na Rexii?

Od miesiąca gram na serwerze Rexii

-Jak oceniasz swoją znajomość serwera?
 
Moja znajomość serwera Rexia oceniam na 7/10, jeżeli chodzi o questy i ogólne sprawy takie jak itemy lub jakies podstawowe rzeczy rozmieszenie npc itp.

-Coś od siebie:

Gram w wolnym czasie, nie ma reguły o jakiej porze, staram się pomagać i często odpowiadam na helpie. Miałem kiedyś otsa EVO, ale na kilku też byłem GM'em tutorem. Jest to i wyłącznie podanie grzecznościowe i jako tako nie napalam się :). Pozdrawiam cieplutko wszystkich aktywnych graczy Rexii :).
Osoby które lubią ten post: Mrozu

2
REKRUTACJA / Odp: WIELKI NA TUTORA!
« dnia: 02 Grudzień 2019, 21:46:18 »
@Nelfisek, ja neutro na maxa, nie znam Ciebie ani Wielkiego, ale po tym co piszesz w odpowiedzi na w tym temacie to przekracza jakiekolwiek granice dobrego smaku i rozsądku. Po co się pchasz na tuta jak masz taki temperament chłopaku. Tak bardzo Cie to boli że twój "wróg" założył temat w tym samym dziale co Ty? Czy może coś bardziej personalego. Admini powinni szukać ludzi bezstronnych i z trochę wiekszym opanowaniem. No hard feelings tho. Trzymaj ta się wszyscy. Tego typu bec.
Osoby które lubią ten post: WIELKI

Strony: [1]