Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Pentar

Strony: [1] 2
1
Propozycje / Odp: Kasa Za Domek
« dnia: 25 Październik 2020, 07:39:37 »
Witam moze da rade pobierac kase za domek co tydzien? tak aby zobaczyc kto gra kto placi za domek a ten co nie placi jest usuwany i daje mniejce nowym grajkom :D ?

Ja bym wprowadził coniedzielną msze za naszego kochanego ojca złodziejaszka mroza i zbierał na niej ofiarę na jego rzecz żeby miał czas i chęci na wymyślanie nowych aktualizacji w których udupi jeszcze bardziej te osoby które tu zostały lub zawitają. Oczywiście kto nie da na tace to konto tej osoby trafia na licytacje jeśli ma przynajmniej jednego reba
Osoby które lubią ten post: Mrozu, kim bok, Krzyż, Nightmares, Perfidny, Quickly, Riss, Kineker, Wedkarz, Alkoholik

2
Propozycje / Odp: Questy
« dnia: 23 Październik 2020, 07:38:27 »
Mrozu zawsze robił by robić i nie interesuje go to czy quest jest wykonalny czy nie, ba nawet woli jak nikt go nie zrobi bo więcej zarobi z boxow. Ludzie ten ots jest tylko pod hajs, nic innego się nie liczy dla mroza. Identycznie jest z elite mage helmet, wchodzisz w tp z 5 impami i chyba głównie ek 3 reb to wystoi.
Osoby które lubią ten post: Quickly, Grundi, Alkoholik

3
Skargi i Pochwały / Odp: SIO
« dnia: 19 Październik 2020, 14:06:16 »
Widian, jeden Twój char na aukcje poszedł i to chyba za mało, bo dalej odpierdalasz jakieś cyrki xD

W ogóle jakim prawem Ty tu nadal grasz i jeszcze masz chara.

Złodziej mrozu się upomni o chara na licytacje, tam gdzie możliwość zarobku tam mrozu :D
Osoby które lubią ten post: Quickly, Samgold, Riss, Issei

4
Skargi i Pochwały / Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« dnia: 18 Październik 2020, 11:38:20 »
Nie rozumiem po co ten temat, mrozu już ma upatrzone kogo zbanować i wystawić na licytację. Wszystko tylko po to żeby hajs się zgadzał  :D
Osoby które lubią ten post: Riss, killers

5
Handel / Odp: CHRAKI GITOWE
« dnia: 17 Październik 2020, 08:49:42 »
To akurat dziwne, bo tam było parę osób do lidowania, a jak wyszedł Huszcza to nagle każdy, że koniec teamu  ???

Dzięki Twoim przemyślanym decyzjom ludzie widzą jaki stabilny jest ten ots i odchodzą :)
Osoby które lubią ten post: Quickly, BoodyRPG

6
Pytania i Problemy / Odp: Aktualizacja
« dnia: 15 Październik 2020, 10:55:28 »
Ten ots jest tylko pod hajs, jak nie należysz do jednej z dwóch gildii to jedyna opcja żeby się dorobić to albo stawiać kasyna, które wywala co chwilę mimo że jesteś aktywny (pro system jest winny czy ktoś z administracji tepa?) lub wydać dużo hajsu na random lost boxy których cena poszła do góry z 5 EP do 10EP :). Jeśli cena poszła do góry tylko po to żeby itemy były coś warte to się nie tłumacz, bo gdyby tu nie chodziło o PLN to byś chociaż zrobił te boxy za jakąś ilość pp np 10k pp.

Mrozu tematów zakładać już nie mogę, bo mi zablokowałeś taką możliwość, komentowanie też zablokujesz?
Osoby które lubią ten post: Rumeye, Quickly, Issei, Kineker, Grundi, Wedkarz, Cynio, Handlarze, killers

7
Pytania i Problemy / Odp: Jesienna aktualizacja
« dnia: 29 Wrzesień 2020, 12:25:08 »
Dodatkowe propozycje odemnie:

-Zmienić ilość potworów potrzebnych na niektóre taski których po prostu nie opłaca się robić (Infernalisty, Pudziany, Hydra Slayery, ewentualnie Swamp Playery)

-W aukcjach postaci dodać tabelkę "Ilość rebornów" czy coś w tym stylu, jest coraz więcej rebornów a w aukcjach jest to nieczytelne

-Zmienić itemy na odnowienie kilofa z run upijających na coś do zdobycia normalnie (przy fishingu 51, 18 run upijających w dwa tygodnie, miesiąc wedkowania żeby 20 minut pokopać)


-Zmniejszyć ceny niektórych itemów w ofercie sklepu których ceny są mocno wygórowane (Staminer, Boss Doll,)

Odnośnie fishingu, fajnie jakby on coś zaczął dawać, 15 fishing łowi mi więcej niż chary z ponad 50, halo mrozu! Wszystkiego loci mniej, EC RC dc

Zrób przelicznik minut na godziny,dni w komendach typu Staminer
Osoby które lubią ten post: Nieobliczalny

8
Pytania i Problemy / Odp: Jesienna aktualizacja
« dnia: 22 Wrzesień 2020, 23:04:46 »
Proponuję zmodyfikować boxy z shopu, żeby nie wypadały itemy które są warte kilkaset pp, bo to już nie te czasy w których elite itemy były coś warte. W zamian żeby nie było tak łatwo wydropic lost itemow proponuje dodać wędki, losowe ilości EC RC + może jakieś listy z passami do postaci które nie są używane?

Zrób tak żebyśmy mogli wystawiać wszystkie itemy na market (bpki, Golden falcony itd), bo bez sensu jest wystawiać chara z takim itemkiem
Osoby które lubią ten post: Nieobliczalny

9
Propozycje / Propozycje/błędy
« dnia: 24 Sierpień 2020, 22:57:09 »
1. Mrozu skoro znerfiles wędki i planujesz dodać nowe to proponuje wprowadzić komendę na wszystkie wędki które mamy do tej pory komendę !fishing on/off która będzie nam łowić nawet gdy zamkniemy tibie (jeśli się tak nie da to zrobić coś ala trainy do domku za dc, które pozwolą nam łowić bez odpalonej tibi.
2. Popraw błąd u npc na elite(w dp) który mówi, że możemy z nim porozmawiać dopiero po 23 (rzeczywiście można o 22).
3. Usuń 1smq drzwi na lost city przy wyjściu z miasta - jedna osoba tam staje na antypushu i samemu już się nie da za bardzo wyjść.
4. Popraw expowisko z ukrytymi frytami na Gold city - teraz się nadaje chyba tylko na 25k lvlu.
5. Wprowadź możliwość usuwania gildii na stronie.
6. Mógłbyś pomyśleć o wprowadzeniu licytacji. Przykładowo ja wystawiam 717k postać i ustawiam cenę wywoławczą 6k pp i od tej pory każdy może przebijać cenę jak to na aukcjach.

Jeśli coś wpadnie mi do głowy to dopisze
Osoby które lubią ten post: Rumeye, Simon, Riss, Grabek, Wedkarz

10
Propozycje / Odp: Cena blessow
« dnia: 17 Lipiec 2020, 17:40:38 »
Mam chara z 2gim oraz 3cim rebem i nie mam problemu z dc tak jak i moi kompani. Zawsze tylko sztywne płaczą o cenę blessów bo padają po kilka razy dziennie i nie potrafią zdobyć dc które leżą na każdym kroku. Stanowcze VETO za obniżką ceny blessow!
Osoby które lubią ten post: Simon, Earante

11
Pytania i Problemy / Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« dnia: 12 Lipiec 2020, 00:47:53 »
Potwierdzam! Jakieś 2 tygodnie temu łowiąc na afk on zostałem zabity przez innych graczy.
Osoby które lubią ten post: Simon

12
Propozycje / Odp: Book
« dnia: 29 Maj 2020, 17:26:45 »
Siemka wszystkim proponuje zeby Mrozu dodal booka ktorym mozna zmienic Professie bo ms jest taka kupa ze nikt juz nim grac nie chce wiec proponuje dodac takiego booka za np 50k pkt lub 50 elite Punktow.

Pomysł Fajny

Co do płatności - Punkty to igła, jeżeli Elite Punkty - Dać możliwość transferu, Kupna Elite punktów u graczy za normalne punkty. Nie wyzyskiwać i dać możliwość również, normalnego zarobku na taką fajną funkcję.

+ Dodać specjalne questy dla 4 różnych profesji - żeby na końcu nie było tak, że na Rexi biegają jedynie knighty i palki.

Mrozu jak Ci doda questa to będzie nie do zrobienia bez masy, a jak już się zbliżysz do skrzynki to dostaniesz debuga i tyle z nagrody xD
Osoby które lubią ten post: Simon

13
Pytania i Problemy / Odp: Taski
« dnia: 12 Maj 2020, 11:15:34 »
Ja pierdole co za listy oficjalne i rozprawki. Chyba cały dzień z mamą to pisałeś hehe. Kulturę ja zawsze szanuje ale bez przesady. A grabkowi chodzi o to że są tworzone konta tzw noobchary (do 200k lvl), których nie da się zabić. I takie chary są specjalnie stawiane na taskach aby umyślnie utrudniać ich sprawne wykonanie. Do czego przyznała się wielokrotnie najbardziej spłakana gildia, której na serwerze pvp przeszkadza że ktoś ich zabił. Trochę jesteście śmieszni. I mogę się założyć że ci którzy najbardziej płaczą jakby byli po drugiej stronie barykady (u nas w gildii) to by im nie przeszkadzało to co robimy i że dominujemy.. Pozdro chłopcy i panowie. 😁

Płaczą tylko te osoby, które nie widzą życia poza tym otsem :)
Bota postawić może każdy, nawet nowy gracz, a task ma być dodatkiem. Jeśli Mrozu by chciał żeby małe lvle nie mogły tam expic to by zrobił te potwory silniejsze.
Dodam jeszcze że ja jako członek najbardziej splakanej gildii nie raz byłem zapraszany do waszej gildii, lecz nie odpowiada mi wasza kultura (3/4 gildii) i zachowanie w stosunku do osób które nigdy Wam nic nie zrobiły.
Osoby które lubią ten post: Kineker, Wedkarz

14
Skargi i Pochwały / Odp: Aktualizacja/Lost City/Nowe Itemy
« dnia: 28 Kwiecień 2020, 19:12:00 »
Popieram gracza Bartek Rexia ! + dodam od siebie, że wcześniej bez lost ringa dawałem rade 650 knightem 3 impy zabić stojąc w miejscu, a teraz na styk zabijam 2 impy, a wystarczy że jakiś jeden będzie bił kogoś innego i ja dostanę wave i już nie mam szansy się wyleczyć, coś tu chyba jest nie tak..

RP na chwile obecną jest bardziej wytrzymały od EK, powiecie jak zawsze, że EK ma więcej HP, tak ma ale co z tego ? jedynym plusem tego jest to, że nie padnie na strzała, ale jak ma coś blokować to się nie wyleczy, albo wpadnie 5 osób po takiego EK i w trapie pada, bo się nie może doleczyć. RP na 620lvlu leczy się około 5-5.1kk, a EK na 650 4.6-4.7kk.

Mrozu wyrównaj leczenie EK do poziomu RP, bo każdy kto wbija wyższy lvl ekiem ma ochotę zmienić profesję, a potrzebujemy tanków do tak hardcorowych questów !
Osoby które lubią ten post: Simon, Jim Lahey, Jaappe, Issei

15
Propozycje / Odp: Procesor, a expy
« dnia: 26 Kwiecień 2020, 17:48:29 »
Ten pomysł wymaga dużo pracy i przemyśleń by miał ręce i nogi odnośnie questów
Fakt sporo potworów na questach jest niepotrzebnych w szczególności tych początkowych  ;)

No bez pracy się nie obejdzie, ale jest to rozwiązanie problemu :)
Osoby które lubią ten post: Simon

Strony: [1] 2