Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Elder kmiot

Strony: [1]
1
Widzę duże proszenie na forum jest takie przysłowie
 uderz w stół a nożyce się odezwą
Mrozu niech banuje ja to mam wyjebane i tak na tego chara zbanować innosa!!!!

2
Witam w tym poście chciałem chciał bym poruszyć sprawę gracza ostry kebab jest to jego główne konto. Handluje on kontami za gotówkę wiem bo jedno od niego kupiłem po czym mu je rzekomo od sprzedałem:
Pięćdziesiąt groszy był również jego kontem pod nazwą kielusek ktroy również też został sprzedany tak jak koka która posiada teraz Jerry by dwa konta zostały sprzedane za łączna cenę 300zl the heppy kiler został kupony za 150zl relaxed130 beliar i son Go ku po 100zl jakąś również char jakąś tam paleta za 80zl. Wystarczy spr server logi jeśli administar chciał by więcej dowodow sprawie proszę pisać priv mam nagrania z rozmów z tym graczem ts

3
Propozycje / Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« dnia: 14 Styczeń 2020, 16:09:02 »
1. Exp zostaw jak jest, są już bramki do 400k level wystarczy dorzucić parę expow dla leveli powyżej 400k
2. Jedno wyklucza drugie po co ci książki jak byś miał 2x exp. Więc jestem za książkami i proponowałbym trzecią opcje  dla leveli po wyżej 550k, w postaci labiryntu tyle, że nie taki łatwy chodzi mi o quest który musiałoby wykonywać min 10 osób około 3-4 godzin, a nagrodą było by np 10k leveli i taki sam quest dla osób do 550k tyle że trochę łatwiejszy dzięki czemu powstałyby więcej niż 2 gildie.
3. Narazie reborn bez zmian wlaszcza, że nie ma ich zbyt wielu a te nieliczne postacie mogłyby być za mocne dla nowych graczy
4. Frozen zajebista sprawa zwłaszcza jak ktoś ucieka po całej mapie i nie da go się złapać w inny sposób
5. Co do blessow zostawił bym je tak jak jest w chwili obecnej. Po co byłyby teraz te wszystkie questy super bless itp a nie mówię tu już o kasynach
6. Wiele razy też tak miałem mówi się trudno. Zresztą obecnie są 2 bossy plus najazdy bossów i dodatkowe od administracji.
7. Jak będzie załatwo to też nie będzie jednak o co grać a chodzi tu o rywalizację nie ma co się oszukiwać  :P

4
Propozycje / Odp: DEFENDERY
« dnia: 08 Styczeń 2020, 14:30:14 »
Ja powiem tylko tyle mag i ed to gówno a teraz balans postaci jest rozjebany jak dziwki z Roksy
Palek i Kina nie do wyjebania na expie przez kogoś z magiczna profesja nawet wagonem
Ed nie potrzeba profesja teraz
Defy powinny być na warze mogą sobie przeszkadzać ale po chuj ci one jak zazwyczaj bije się dużą ilość osób

5
Skargi i Pochwały / Odp: Pochwała Beliar
« dnia: 27 Grudzień 2019, 14:47:57 »
Spr IP a później pierdol farmazony widzę że niektórych boli ze inni gracze propsuja pomoc nowym uczestnika gry aby ots pozostał w dobrej formie

6
REKRUTACJA / Odp: Why Not :)
« dnia: 04 Grudzień 2019, 23:51:32 »
Po prostu boli mnie to że co po niektóre osoby niszczą właśnie tego otsa i czy tylko ja to widzę?
A jest on jeden z lepszych na których grałem i warto zostać na dłużej

7
REKRUTACJA / Odp: Why Not :)
« dnia: 04 Grudzień 2019, 19:35:26 »
Zajebisty gość, co tu więcej mówić, szkoda tylko, że w takim tempie rozwoju tego otsa nie będzie miał komu pomagać i zajebisty potencjał przepadnie razem z tym otesem

8
REKRUTACJA / Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« dnia: 03 Grudzień 2019, 21:58:46 »
Widzę boli i to bardzo

9
REKRUTACJA / Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« dnia: 03 Grudzień 2019, 20:33:32 »
Szkoda, że nie wiesz co się działo zanim nie grałeś.  Kiedyś to właśnie w każdą niedzielę End z ekipą blokowali w ten sposób bossa dając nam 3-6 kratek i ciesząc się, że nas ubili, więc nie odzywaj się nieznajac sytuacji... A z tego co wiem to jest to boss na którym jest PVP i można blokować, więc nie wiem dlaczego płaczesz na ten temat. A co do gry Nelfisa, to każdy gra ile chce i nie wiem dlaczego każdy mu wypomina to, że jak dostanie 'info' to wbije akurat na serwer, więc zastanówcie się nad swoimi wypowiedziami ;)

Tak masz rację jestem świeżym graczem co daje mi obecny całokształt od czasu od którego gram.
I tego co dzieje się od 2 mies od kiedy posiadam tu konto
To fajnie ze dawali wam chociaż 3 do 6 kratek bo wy dajecie jedna.
A co do tego że każdy mu to wypomina bo w poście w którym stworzył już na samym starcie mówi nie prawdę więc jak by to wyglądalo później gdyby był tym tutorem?

10
REKRUTACJA / Odp: NELFIS W ADMINISTRACJI !
« dnia: 03 Grudzień 2019, 19:45:39 »
Nelfis co tu dużo mówić cham prostak menda jakiej świat nie widział wystarczy wejść w last dedy i zobaczyć jak jadą graczy którzy zaczęli dopiero grę. Bo boją się że ktoś może się rozwinąć ich dojebac. Cała ta ich gildia niszczy tego otsa, łącznie z blokowaniem bossa i łamaniem regulaminu przez co wielu graczy przestaje grać co do godzin to ten chlopaczek pewnie ładnie daje po nosie że daje rade wysiedziec z 18h przy kompie. Bo w to że gra 3-4 nie można uwierzyć w sumie to jego życie prywatne rozgrywa się na tym ots. Można mu dać tutora ale jeśli usunie się z miejsca wszystkie jego chary czyli 90% jego gildi.
Przepraszam innych graczy za taki nie kulturalny wpis ale taka jest prawda a chamstwo trzeba tempic chamstwem.
Jebac korupcję!!!!

11
REKRUTACJA / Odp: WIELKI NA TUTORA!
« dnia: 30 Listopad 2019, 21:24:52 »
Witam zacząłem grę około 2 miesiące temu, od samego początku gry, gracz o nicku: wielki pomagał mi w wielu questach ( nie rozdawał itemow) tylko motywowal do zadań i taskow stworzonych przez goda, na każde moje pytanie jako świeżego gracza odpowiadał bez żadnych uszczypliwosci czy obelg, zachowując pełną kulturę (pisze to nie jako kolega z gildi tylko jako gracz który nie ogarniał tego otsa)

Strony: [1]