Here you can change website language:

Autor Wątek: REKRUTACJA NA TUTORA  (Przeczytany 180 razy)

1 Użytkownik i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrozu

REKRUTACJA NA TUTORA
« dnia: 25 Czerwiec 2026, 23:34:16 »
Hej, szukamy nowego tutora, czy mamy tu jakiegoś chętnego? Jeśli tak niech zgodnie ze wzorem podania skomentuje ten wątek.


Prezentuje wypełniony wzór podania:

Nick mojej najlepszej postaci: Mrozu

Staż gry na Rexii: 3 miesiące, ale szybko się uczę

Wiek: 23

Ile czasu dziennie spędzasz na Rexii? Średnio 5h

Jak oceniasz swoją znajomość serwera? 8/10, zapominam często co już dodałem stąd braki  :D

Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Reklamowałbym rexie, nagrywałbym filmiki, mam pomysły na różne rzeczy

Coś od siebie: lubię oglądać YT, ruchać, łowić ryby, grać w tenisa


Gotowe do skopiowania:
Cytuj
Nick mojej najlepszej postaci:

Staż gry na Rexii:

Wiek:

Ile czasu dziennie spędzasz na Rexii?

Jak oceniasz swoją znajomość serwera?

Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?

Coś od siebie:
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2026, 23:36:52 wysłana przez Mrozu »
friendly
0
funny
1
like
1
dislike
0
No reactions
Members reacted funny:
Kimek,
Members reacted like:
WorldWithout,
No reactions
 

vitamins

Odp: REKRUTACJA NA TUTORA
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2026, 23:47:42 »
Nick mojej najlepszej postaci: MLODY RECE GITA

Staż gry na Rexii: od 2k18

Wiek:22

Ile czasu dziennie spędzasz na Rexii? 8h

Jak oceniasz swoją znajomość serwera? 11/10

Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? bo nie ma lepszego kandydata odemnie

Coś od siebie:jestem policjantem, lubie strzec bezpieczenstwa enigmy i jego obywateli
friendly
3
funny
1
like
1
dislike
4
Members reacted friendly:
vitamins,SiR mOST,Flexy,
Members reacted funny:
vitamins,
Members reacted like:
vitamins,
Members reacted dislike:
Sandal,Karmel,vitamins,SiR mOST,
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

SiR mOST

Odp: REKRUTACJA NA TUTORA
« Odpowiedź #2 dnia: Dzisiaj o 11:12:43 »
Nick mojej najlepszej postaci: SiR mOST

Staż gry na Rexii: Od czerwca 2017

Wiek: 25

Ile czasu dziennie spędzasz na Rexii? Ostatni miesiac to bylem przez godzine

Jak oceniasz swoją znajomość serwera? dycha, bo z dychy wciagam mefe

Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? bo jestem za Ruchem, a to juz przewaza nad Mrozem

Coś od siebie: jebac rakow
friendly
2
funny
5
like
2
dislike
0
Members reacted friendly:
Sandal,SiR mOST,
Members reacted funny:
Karmel,SiR mOST,KREJZI HERE,WorldWithout,Pilarx,
Members reacted like:
Karmel,SiR mOST,
No reactions
 

KREJZI HERE

Odp: REKRUTACJA NA TUTORA
« Odpowiedź #3 dnia: Dzisiaj o 12:43:31 »
Nick mojej najlepszej postaci: Krejzi Pallek

Staż gry na Rexii: Od 2018

Wiek: 28

Ile czasu dziennie spędzasz na Rexii? - 2-10h zalezy od dnia

Jak oceniasz swoją znajomość serwera? - cos tam wiem o Rexii

Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? - bo tak 🤣

Coś od siebie: rucham cipy sekatorem, wiecej serków i loteria eventow, mute dla obierka 24/7
PRZYCZYNILEM SIE DO WYJEBANIA DARKA Z OTSA!
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 13:37:24 wysłana przez KREJZI HERE »
friendly
0
funny
0
like
1
dislike
0
No reactions
No reactions
Members reacted like:
Karmel,
No reactions
 

WorldWithout

Odp: REKRUTACJA NA TUTORA
« Odpowiedź #4 dnia: Dzisiaj o 12:53:29 »
Nick mojej najlepszej postaci: SwiatBezZyduv

Staż gry na Rexii: 3,5 miesiąca ale ogarniam

Wiek: 28

Ile czasu dziennie spędzasz na Rexii? 8h dziennie

Jak oceniasz swoją znajomość serwera? Jak na 3,5 miesiąca to bardzo dobrze. Ogólnie też bardzo dobrze.

Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Pisze do mnie wiele nowych graczy 0-1 reb których instruuje na temat servera co i jak. Dobrze znam język angielski i trafił się nawet jeden gracz bodajże z Dominikany któremu tłumaczyłem co i jak. Jestem osobą bezkonfliktową i cierpliwą.

Coś od siebie: Mam dużo wolnego czasu, a co za tym idzie sporo przebywam na Rexii. Oprócz tego jestem sportowym świrem, uczę się montażu filmów, no i doglądam jak mi wino domowe fermentuje.
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 12:55:05 wysłana przez WorldWithout »
friendly
0
funny
0
like
0
dislike
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Kimek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: REKRUTACJA NA TUTORA
« Odpowiedź #5 dnia: Dzisiaj o 17:23:58 »
Nick mojej najlepszej postaci:   
-Mia Malkova

Staż gry na Rexii:
-5msc

Wiek:
-34

Ile czasu dziennie spędzasz na Rexii?
-Codziennie 6-10h często długo dłużej
Jak oceniasz swoją znajomość serwera?
-Dobra+
Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?

-Jestem osobą aktywną, zaangażowaną i cierpliwą. Codziennie spędzam na serwerze wiele godzin, dzięki czemu jestem dostępny dla graczy i mogę szybko reagować na różne sytuacje. Dobrze znam serwer oraz jego zasady, potrafię zachować spokój w konfliktowych sytuacjach i staram się podchodzić do każdego sprawiedliwie. Zależy mi na utrzymaniu dobrej atmosfery i porządku na serwerze.

Coś od siebie:
-Mam 34 lata, jestem osobą odpowiedzialną i komunikatywną. Lubię współpracować z innymi oraz pomagać nowym graczom. Chciałbym dołączyć do administracji, aby aktywnie wspierać rozwój serwera i dbać o to, żeby gra była przyjemna dla wszystkich. Jestem otwarty na naukę, przyjmuję konstruktywną krytykę i zawsze staram się wykonywać powierzone obowiązki jak najlepiej.
friendly
0
funny
1
like
0
dislike
1
No reactions
Members reacted funny:
Karmel,
No reactions
Members reacted dislike:
Karmel,