Autor Wątek: Świąteczny Event  (Przeczytany 250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BYONE

Świąteczny Event
« dnia: 09 Listopad 2019, 11:54:07 »
Siema jeszcze miesiąc do świąt ale.. po ostatnim event halloween który niestety nie przypadł mi do gusty będąc bardzo ubogim postanowiłem napisać propozycję jak mógłby wyglądać event świąteczny.
+1 Depo znajdywałby się
Green Goblin i święty mikołaj na 2 piętrze. mamy możliwość dołączenia do 2 frakcji do mikołaja dostarczenia do królestwa prezentów lub do Goblina który zniszczy całe święta i weźmie siła prezenty.
npc. każą nam przynieść:
Santa Claus i Green Goblin: Rexia Coins / Exp Coins / Wszystkie itemshop itemy / (oprócz komornika / golden falcona / exp elixir / super exp elixir / dragon book / random elite item / gold nugget)
za Rexia coins otrzymujemy 5 pkt. za exp coins 1pkt i za wszystkie inne 1 pkt.
wybierając raz frakcje nie możemy zmienić jej do końca eventu frakcja która zdobędzie najwięcej pkt. otrzymuje osiągnięcie Santa Keeper / Goblin Keeper oraz 10% exp stage na zawsze. więc jest o co walczyć. dodatkowo Santa Keeper dostaje 3% protekcji na wszystko a Goblin keeper otrzymuje 5% więcej zadawanych obrażeń. i prezent który można otwierać raz na 7 dni (nie kończy się) oddane minimum 100 pkt. + wygrana.
z prezentu wylatywałby losowo jeden przedmiot z tych oddawanych mikołajowi bądź Goblinowi.
Jeśli frakcja uzbiera minimum 10,000 pkt. i przegra z drugą frakcją to exp stage bonusowy dostanie ale dodatkowej nagrody 3% prota bądź 5% dmg już nie.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad 2019, 21:34:17 wysłana przez BYONE »