Here you can change website language:

Autor Wątek: Skargi dotyczące gry/propozycje  (Przeczytany 2989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simon

Skargi dotyczące gry/propozycje
« dnia: 26 Luty 2020, 14:01:34 »
Chciałbym poruszyć tutaj tematy zmian które zostały wprowadzone

1. Zostały zabrane expowiska przez co sporo ludzi nie ma jak expić ja nie wiem kto wpadł na taki durny pomysł przeniesienia expowisk i zrobić bramkę lvlową. Pewnie powiecie że są zombi cor na hadesie np. tyle że one są przepełnione aktualnie jest więcej graczy niż expowisk dodaliście dwa nowe expowiska do atlantis (atlantis guardy) które są lipne ( nie chciałem używać wulgaryzmów) na jednym resp jest praktycznie zerowy :) z kolei na drugim jest pełno schodów przez co bardzo łatwo nabić komuś rs. Expowiska na Sand City są praktycznie nie dostępne bo zajmuje je topka ,a nawet jeśli nie to ciągle leją tam ludzi poza tym gracze którzy osiągnęli 400k poziom mają przesrane bo są ciągle ubijani przez innych graczy i mają ciężki problem z expieniem.

2. Drugą sprawą jest zwiększenie exhaustedu na exori boli u knighta aktualny exhaund jest według mnie bez sensu dalej i widzę tutaj jedynie dwa rozwiązania zwiększyć dmg exori boli lub zwiększysc srogo dmg z exori super hur bo to jest po prostu śmieszne że knight stracił swój jedyny atut teraz to jest jedynie puszką do bicia. Jakiś czas temu usłyszałem że knight ma bić z mage bomb jednakże on z mage bomby bije bardzo mało (chyba że po rebornie się to srogo zmienia) chyba że zmniejszyć exhausted mage bomby o 0.5-1 sekundy.

3. Exp bug fajnie że jest organizowany taki boss ale jego bicie wcześniej zajmowalo od 10-15 minut z leczeniem Gmów xD aktualnie bo zmianach on ma od cholery hp i bije się go godzine gracze nawet przychodzą celowo na red hp bo nie chce im się tyle siedzieć ,a i tak dostają 1000 lvli co jest nie fair w stosunku do inncyh.

4. Kolejną sprawą są bossy o 20:30 często są sytuacje że boss powędruje na zwężony teren i jest bardzo ograniczona ilość osób do jego bicia i np. są sytuacje że ktoś bił bossa do red hp po czym taki boss gdzieś pobiegnie czy jest exetowany na zwężony teren i nie może atakować bossa i pomimo iż wcześniej bił go od zielonego hp do czerwonego i go nie zabił bo nie miał jak nic nie dostał co jest żałosne trochę z kolei przynajmniej nie ma już sytuacji jak kiedyś że ktoś bił całego bossa i nic nie dostał bądź dostał np 200 lvl :)

5. Proponowałbym zwiększyć ilość płatnych expowisk bo aktualnie są przepełnione trochę tak ze dwa góra trzy nowe expowiska by się tam przydały coraz więcej osób wbija reborny i tam przesiadują przez co dla innych graczy są trochę niedostępne.

6. Od jakiegoś czasu krążą opowieści że z domków znikają itemy jak i również słyszałem że z depo zostało to zlekceważone co jest śmieszne ja rozumiem że możecie uznać że to ściemnianie graczy którzy chcą coś wyłudzić ale znam paru z nich i nie sądzę żeby kłamali przykładem będzie Chuck Norris czy Roki Mag jednemu zniknęło dużo rc drugiemu elite tickety i exp coiny był też problem że Chuckowi usunął się dostęp do expowiska więc skoro coś takiego się zdarzyło to myślę że zniknąć itemy z depo czy domków też mogły powinno to zostać sprawdzone  ::)

7. Temat poruszany już jakiś czas temu druid podczas siochania nie może się manasować.






 




 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Skargi dotyczące gry/propozycje
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Luty 2020, 18:14:18 »
Odniosę się do punktu 1 i 5 po co? Expowisk jest Git, problem polega na tym ze ludzie nie potrafią sobie wyczyścić albo zrobić sobie teamek i po wpadać po bońków. Doda więcej expowisk FULL BEZKARNA EXPIOLA do końca otsa nie? :P

⚡GG:50619121
 

Simon

Odp: Skargi dotyczące gry/propozycje
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Luty 2020, 23:09:16 »
Nie zgadzam się z tym co mówisz ponieważ to będzie działało w kółko i nikt nie poexpi
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Skargi dotyczące gry/propozycje
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Luty 2020, 08:11:02 »
Ots ma żyć a nie.

⚡GG:50619121
 

Akacjowy Ms

Odp: Skargi dotyczące gry/propozycje
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Luty 2020, 12:30:09 »
Ots ma żyć a nie.

Rzecz w tym że on już dawno nie żyje. Stawianie bota 24/7 z przerwami na stanie w dp na afku, wpadanie na respa żeby ubić boty nazywasz życiem?
 

Ave AVA

Odp: Skargi dotyczące gry/propozycje
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwiecień 2020, 00:38:21 »
Zyje zyje codziennie w godzinach wieczornych sa walki gildii, wiec skoro sa to ota zyje 🍍🍍🍍