Here you can change website language:

Autor Wątek: Letnia Aktualizacja  (Przeczytany 4662 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrozu

Letnia Aktualizacja
« dnia: 27 Czerwiec 2024, 09:59:01 »
Trwają pracę nad Letnią Aktualizacją, chętnie poznamy Twoją opinię co powinniśmy nowego dodać, a może zmienić lub usunąć? Daj nam proszę znać zostawiając propozycje w tym temacie  8)
 

Pentar

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2024, 14:05:58 »
Dzień dobry, cześć, czołem  8),
Mam propozycję nie do odrzucenia ! na serverze jest od zawalenia wędek połowowych, ale drop z biegiem lat jest jaki jest, może by tak zrobić ulepszanie wędek ? Mogłoby wyglądać to tak, że używamy jedną wędkę na drugą lub wymieniamy je u NPC i mamy np. 80% większy drop. Szkoda, żeby temat wędek został zapomniany ::)

Zrobiłbym wpisanie z 3 reba do 4 za free skoro mamy już ich aż 7.

Zwiększ exp na 5 rebie tak jak to zawsze miało miejsce przy wprowadzaniu nowego reba.

Zabroniłbym używania MC do PVP, 1char per ip i zwiększył delikatnie DMG postaci w ludzi, ponieważ dla nowych graczy obecne PVP to jest porażka jak się w nich old playerzy wbijają na wagonach, a oni nie są w stanie nic z tym zrobić, a tak chociaż będą jakieś szanse że się zbiorą i zacznie się coś dziać.

Wprowadź żeby przy robieniu mage bomby nie trzeba było rozmieniać VC na DC  ::)
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2024, 15:05:51 wysłana przez Pentar »
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Odysen

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Czerwiec 2024, 17:02:01 »
To ja bym proponował expy 5 reb np. że płacisz 1k itemów i masz exp na 1h np 500lvli na h można te itemy drapnąć z mobów lub zrobić wydropić quest itp dodać "płatne exp" od 5 reba
albo żeby co jakiś czas pojawiała się mapa dla graczy od 5 reba +
Już była ta propozycja ale upki +25 +30 żeby cofały kilka ulepszeń do tyłu a nie niszczyły item "jak spali"
Dodać Lost Paladyn Armor do questa na losta to nie fair że inne postacie mogą sobie zrobić questa gdy palkiem nie możesz :) dla nowych graczy kupienie paladyn armora graniczy z cudem
Zmniejszyć taski o jedno 0 żeby się nowi gracze nie męczyli tak z tym i mieli w miarę eq do expa na niskich poziomach :)
Dodanie Exp trajny na wyspe za ep
 

SiR mOST

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2024, 11:21:49 »
Dzień dobry, cześć, czołem  8),
Mam propozycję nie do odrzucenia ! na serverze jest od zawalenia wędek połowowych, ale drop z biegiem lat jest jaki jest, może by tak zrobić ulepszanie wędek ? Mogłoby wyglądać to tak, że używamy jedną wędkę na drugą lub wymieniamy je u NPC i mamy np. 80% większy drop. Szkoda, żeby temat wędek został zapomniany ::)

Zrobiłbym wpisanie z 3 reba do 4 za free skoro mamy już ich aż 7.

Zwiększ exp na 5 rebie tak jak to zawsze miało miejsce przy wprowadzaniu nowego reba.

Zabroniłbym używania MC do PVP, 1char per ip i zwiększył delikatnie DMG postaci w ludzi, ponieważ dla nowych graczy obecne PVP to jest porażka jak się w nich old playerzy wbijają na wagonach, a oni nie są w stanie nic z tym zrobić, a tak chociaż będą jakieś szanse że się zbiorą i zacznie się coś dziać.

Wprowadź żeby przy robieniu mage bomby nie trzeba było rozmieniać VC na DC  ::)

Zrobienie reba z 3 na 4 za friko odpada. Dlatego, ze specjalnie Mrozu zniżył cenę o połowę jak i z fishingiem, ze wpisuje się 50 procent taniej z 3 na 4 jak i z 4 na 5.

Zwiększenie expa na 5 rebie odpada. Mrozu tłumaczył, ze chce by trochę gracze pomeczyli się z expieniem i w sumie miał z tym racje, bo tak podkręcał expa z exp stage swego czasu, ze te reby w chwile się expi + dochodzą przeróżne npcki taskowe na level czy chociażby instancje, level questy i inne.
 

darek199817

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lipiec 2024, 11:28:36 »
Witam, ja mam następujące propozycje:
1. Quest keye fajna sprawa tylko, żeby wejść na tę questy potrzebne jest EC, a nie zawsze można kupić je na markecie. Proponowałbym możliwość zdecydowania na co można wymienic te klucze. Dodałbym również dodatkowy bless item u niego, bo wyjebac się na quescie to nie taka trudna sprawa, wystarczy lag i leżysz.
2. Proponowałbym usunięcie boxa do wbicia 4 reba.
3. Dodatkowy quest Daily na dreamie, na upke+30. Wydaje mi się, że to sensowne rozwiązanie, ponieważ za wejscie na dream trzeba mieć 1 EP. Jak ktoś będzie chodził wagonem no to  musi mieć EP żeby wejść.
4.quest weekly na Hemera Statue
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2024, 11:31:18 wysłana przez darek199817 »
 

WATCH YOUR BACK

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lipiec 2024, 15:29:06 »
Siemanko, nawiązując do poprzedników, jestem świeżo upieczonym 5 rebem i rzeczywiście czuć różnicę między 4, a 5, aczkolwiek nie ma nadal tragedii, więc skromnie od siebie - exp stage bym zostawił.

Kilka propozycji ode mnie:

  • Nowy rodzaj mobków do expienia - Pewne drogi na 5 rebornie się zamykają, fajnie jakby było coś jeszcze, np. od 200k do 400k od 4/5 rebornu w górę do może nawet maxa? (taki pakiet z no lossem, supportem i kilkoma normalnymi expowiskami)
  • Odnośnie Petów - wiem, że nie wszyscy używają, ale Ci co używają, pewnie potwierdzą, że ich zasięg "follow" od ownera jest za duży. Często potrafią się gdzieś zatrzymać, rozbijać mobki, bo PET stoi z 8 kratek od postaci i ściąga agro na siebie. Dmg jest okej, ich wyexpienie do najłatwiejszych nie należy - co też jest okej, ale mając już max poziom, fajnie jakby działał trochę lepiej, tym bardziej, że płaci się za niego 5 EP lub 20-25k PP +/-
  • Zmiana komendy przywoływania Pet'a - /pet on, /pet off, zamiast samego /pet - pomogłoby to w efektywniejszym jego używaniu i napisaniu skryptu w momencie śmierci na spocie i powrocie na expowisko.
  • System wykrywania graczy z wędkami - Dobrze, że jest coś takiego, ale może warto pomyśleć o tym, aby nie wyłapywał graczy za ścianą w innym domku, czy innym ogrodzie. Miałem przypadek, że sąsiad zszedł 6 wędkarzami i rzucał do rzeczki w mieście, moi wędkarze stali w domku w moim ogrodzie i nie mogłem częścią z nich rzucać, bo widziały postacie sąsiada.
  • Aktualizacja opisów itemów - Nowi gracze raczej nie wiedzą, że po 1 rebornie mogą zakładać itemy o 50 poziomów wcześniej (i to nie wszystkie). Opis odnośnie wymaganego poziomu też - np taki Dream Paladin Armor jest od 730 poziomu - a można napisać, że od 680 poziomu po 1 rebornie.

Tyle ode mnie, dzięki!  8)
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2024, 06:51:15 wysłana przez WATCH YOUR BACK »
 
Osoby które lubią ten post: Krejzi Pallek

Omen

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Lipiec 2024, 02:10:39 »
tyle pomyslow, ze mrozek na bank cos wybierze np. jakies outfity za EP
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, cyniodev

Odysen

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Lipiec 2024, 12:08:39 »
Sorry że piszę drugi raz mam nadzieję że mi ktoś tego nie usunie
Jak jest no.pvp żeby robić questy w niedzielę to proponuję o ile to się da zrobić żeby gracze nie tracili blessów ani lvla w dany dzień nie wiem może ludzie się nie będą tak bać wychodzić z depo i będą się bawili swoimi postaciami co zwiększy też rozrywkę na serwerze
Proponuję dodać questa gdzie będzie można wejść 1 charem i każda z postaci która zada dmg mobowi dostaje np. 5 lvli a mob jak Bestia czy coś i na końcu by się dostawało 10pp
Dodanie do instancji wytropienie z instacji 100% czegoś
Może jakieś cofanie lvla za coś np, max lvl i cofa cię do pierwszego lvla od 5+ reba i za to jakaś dobra nagroda albo zmniejszenie o np.10% potrzebnych itemów na + reb lub coś podobnego
Dungeon w którym musisz transportować moba przez mapę i musisz go chronić które nikomu nie zadają dmg tylko temu potworowi myślę że dużo graczy by brało w tym udział
Zdjecie Abomanentu z dreama albo quest na dream na wydropienie itemu na abomanent zeby te itemy tez byly cos warte
Dodanie lepszych questów dla graczy 200-600k 0 reb "dziennie" ip jak ktoś gra na telefonie to nic nie zdobędzie
 

Bicz Plis

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Lipiec 2024, 15:12:46 »
fajnie mrozek, 3 dni temu ci z bugiem pomagam ogarnac go a tu dzisiaj z czapy ban na 7d i na ip, serio? haha :D
19:24 BICZ WAKACJE [237]: bez pierdolenia xD
19:24 [GOD] R: wyjebane w leszczy
19:24 BICZ WAKACJE [237]: 16:38 [GOD] Reksio: frajernia pod sciane
19:24 BICZ WAKACJE [237]: ESSA
19:25 [GOD] R: esa
 

cyniodev

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Lipiec 2024, 13:05:25 »
widze ze otsik oddycha, za frajerskie akcje w koncu przyszly konsekwencje
 
Osoby które lubią ten post: Omen, Alkoholik, Bicz Plis, Krzychu, Ribery, Ursula von der Leyen, saluto

Bicz Plis

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lipiec 2024, 13:02:08 »
no, fajnie sie tu gralo 3 latka ale juz pora na mnie! do nastepnego przyjaciele!
19:24 BICZ WAKACJE [237]: bez pierdolenia xD
19:24 [GOD] R: wyjebane w leszczy
19:24 BICZ WAKACJE [237]: 16:38 [GOD] Reksio: frajernia pod sciane
19:24 BICZ WAKACJE [237]: ESSA
19:25 [GOD] R: esa
 

zjedz snicersa

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Lipiec 2024, 13:24:51 »
chorobo zardzewiala co tydzien sie zegnasz z tym otsem a finalnie wychodzi ze jak pies wracasz do swojego pana
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1874
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Lipiec 2024, 14:24:00 »
no, fajnie sie tu gralo 3 latka ale juz pora na mnie! do nastepnego przyjaciele!

Ale kurwo co Ty piszesz jak ty się drugi raz w tym tygodniu żegnasz, co niby masz innego robić w tym swoim nędznym życiu


 

Bicz Plis

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Lipiec 2024, 19:29:44 »
Nijak ci bratku nie odpowiem na temat exita poniewaz mam pare mc i szkoda ale generalnie to rudy alkus bracia <3 kocham cie
19:24 BICZ WAKACJE [237]: bez pierdolenia xD
19:24 [GOD] R: wyjebane w leszczy
19:24 BICZ WAKACJE [237]: 16:38 [GOD] Reksio: frajernia pod sciane
19:24 BICZ WAKACJE [237]: ESSA
19:25 [GOD] R: esa